DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

In memoriam

Na této stránce bych chtěl vzpomenout dvě fenečky, které se zasloužili o to, že my tři teď žijeme v tomto domečku s lidmi, kteří nás milují. 

Tak jako skoro všechny děti i dcera našich páníčků chtěla pejska. Zlobila s tím rodiče tak dlouho, až jednou tatínek řekl, že se mu líbí černý královský pudl. Netušil však,  že když se spojí dcera s maminkou, tak do týdne mají pejska vyhlédnutého. Štěnátka se narodila v Přerově a byla moc krásná. V  tom klubku nádherných černých štěňátek bylo i jedno, které navždy změnilo život v rodině. Belinka.

BĚLA  ALKOR - Belinka 

narozena: 22.5.1994   odešla do psího nebe: 9.4.2008

otec: Brilant Hill-Král

matka: Arieta Komtesa

chovatel: Ing. Tomáš Filip

výška: 47,5 cm

chovná bez potomků

charakteristika: oddaná, milující své páníčky, balónky, agilita, dobrý hlídač

Odešla po dlouhé a těžké nemoci. Z jejího odchodu jsou páníčci smutní dodnes, protože byla miláčkem celé rodiny.

 

 

Dalším pejskem, který přišel do rodiny našich páníčků byla Lasinka. Maminku měla dlouhosrstou kolii a tatínek byl neznámý běžec. Páníčci si ji přivezli ve věku dvou let od lidí, kteří s ní nezacházeli pěkně. Byla držená v malém kotci s dobrmanem, a na jídlo dostávala zřejmě jen kosti a zbytky jídla. U kotce jim často kluci často startovali motorku. Původní majitelé chtěli fenečku  nechat utratit pro údajný zánět žaludku. To naši páníčci nevydrželi, a protože v té době chtěli druhého pejska, naložili Lasinku do auta a odvezli domů. Druhý den navštívili veterináře. Její váha byla 12 kg. což u kolie je je stavy podvyživenosti. U našich páníčků jí však  začal její nový život. Postupně  se učila jíst všechno zdravé jídlo pro pejsky, mlsala piškotky, a když si náhodou nebyla jistá, zda  to co má v misce se jí, tak se koukla na Belču a pak se dala do jídla taky. Časem se z ní stala krásná fenečka a s Belčou byly velké kamarádky.  Společně závodily a taky vyhrávaly v agility. Jen  motorky  do konce života nesnášela. Každou se snažila dohnat a vyštěkat.

Do psího nebe odešla krátce po Belince.

narozena:  18.4.1996         odešla do psího nebe: 24.9.2008