DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Novinky

01.09.2013
Jak jste si již mohli přečíst z úvodu, přestěhovali jsme se s paničkou do bytečku. Zvykáme si na nové kamarády pejsky a na jiné procházky.
 
 
20.12.2012
Přejeme všem lidem, kteří nás znají a milují, pohodové vánoční svátky a veselý vstup do nového roku 2013.
Psím kamarádům a kamarádkám přejeme plné misky a hodné páníčky.
Mejvinka, Bertík a Merlinek.
 
13.6.2012
Dneska Mavinka porodila 4 štěňátka - 2 holky a 2 kluky v chovatelské stanici African gold. Všichni jsou v pořádku. 2 kluci jsou volní.
 
 
 
 
 
 
 
12.7.2011
Do naší smečky přibyl další člen. Jmenuje se Honzík a narodil se naší paničce Dáši a páníčkovi Honzovi. Všichni tři se těšíme až s ním budeme běhat a dovádět u domečku i na louce.  Prozatím jen spinká v kočárku a naše smečka ho zodpovědně hlídá. Služby u kočárku si předávám já Bert a Mavis. U branky a nové příchozí hlídá Merlin (dělá to nejzodpovědněji).
 
25.12.2010
Oznamujeme celé naší rozvětvené rodince, přátelům a známým, že dnešního dne se narodilo 8 štěňátek dlouhosrsté kolie v barvě zlaté s vlohou (4 kluci a 4 holčičky). 
Maminkou je Doris Karino Bohemia a tatínkem je Amor Black from Kosir Valley. 
 
 
 
Štěňátka lze zamluvit zde:
 
12.9.2010
Včera  na klubové výstavě v Chropyni  získal  Merlinek CAJC a JBOB. Tím splnil podmínky pro udělení titulu Český junior šampion.  Po výstavě byl uchovněn jako chovný výborný. Gratulujeme mu.
Bertíkovi se včera opět moc nedařilo,  má letní srst  a nebaví ho to , takže včera VD2.
 
18.7.2010
Dnes je venku konečně příjemně. Není nám v našich kožíšcích horko. I když  já (Bertík) jsem na tom ještě dobře. Vylínala mi podsada, a tak mám na sobě o hodně méně chlupů. Merlinek je na tom hůř. Skoro nelínal, a  proto i v tomto horku vypadá jako kulička. Nejraději teď oba ležíme v koupelně na studené dlažbě. Naštěstí mají naši páníčci ještě jednu,  a tak jim nezavazíme. Včera nás naše panička okoupala ve vaně. Pochopila, že do řeky jí nevlezeme ani omylem. Přece nebudeme  máčet své bílé tlapky v něčem tak podivném.